Freediver úroveň 3

Freediving do hloubkyKurz nádechového potápění Freediver úroveň 3 je posledním z nabízených kurzů a je určen především pro ty, kteří chtějí freediving povýšit na tu nejvyšší úroveň, nebo pro freedivery se závodními ambicemi. Kurz je veden s respektem k individuálním potřebám studentů. 

Výuka je zaměřena na získání jistoty v nejpokročilejší metodě vyrovnávání tlaku ve větších hloubkách a na simulaci změny podmínek během ponoru. Během kurzu se dozvíte, jak naplánovat a vést efektivní trénink v dlouhodobějším horizontu a jakou životosprávu při něm dodržovat. Zasvětíme Vás do tréninkových benefitů ponorů v částečném nebo úplném výdechu s důrazem na dodržování bezpečnosti během jejich provádění. Za podpory videotréninku odstraníme poslední chyby v technice plavání i zanoření. Naučíme Vás využívat metody tzv. pakování pro výrazné zvýšení objemu nadechnutého vzduchu a objasníme jeho výhody pro potápění.

Kurzy Freediver úroveň 3 probíhají pouze v zahraničí, na osvědčených lokalitách s průzračnou a teplou vodou, pro maximální komfort účastníků. Kurz probíhá především na otevřené vodě, statiková část pak buď v bazénu či v moři.

 

Kurz vede instruktor freedivingu Petr Vala - profil instruktora

 

Chci se zúčastnit kurzu Freediver - úroveň 3