27.1. 2024;

Trénink bazénových disciplín

Chodíte na bazénové tréninky a vlastně nevíte co a jak trénovat? Neumíte si sestavit jednotlivé tréninkové jednotky, stanovit tréninkové cíle, nevíte jak se připravit na závody, vysněnou dovolenou u moře nebo jiný vrchol vaší sezóny atd.? Nebo naopak chodíte na bazén už dlouho bez většího progresu a stagnujete? Na základě vašich požadavků jsme připravili nový kurz, Trénink bazénových disciplín!

Probereme vhodné vybavení, důležitost správného vyvážení, tréninkový plán a na bazénu se v praktické části zaměříme na správnou techniku kopu, efektivní zanoření a otočky. Součástí kurzu bude videokoučink s následným vyhodnocením. Samozřejmě probereme i všechny vaše dotazy stran tréninku a jednotlivých disciplín. V kurzu se záměrně vyhneme statické apnoi, na její zdokonalení bude zaměřen další jednodenní kurz.

Součástí kurzu bude i měření vitální kapacity plic! 

Věnovat se vám budou certifikovaní instruktoři Ocean Devils. 

 

Sobota: teoretická lekce + praxe na bazénu (cca 4 hodiny)

 

Cena kurzu: 2400,- Kč (2200,- Kč pro členy klubu)

V ceně kurzu je teorie, vstup do bazénu, instruktorský servis a závěrečný video koučink

Vybavení: Standardní výbava na bazén - plavky, maska, opasek, závaží, šnorchl, ploutve a neopren (zvládnete i bez neoprenu). Jak už víte, máme kompletně vybavenou půjčovnu freedivingového vybavení, pokud potřebujete cokoli doplnit (půjčit/koupit), pište Vendy na vendy@freedive.cz. 

Místo konání: Brno