29.9.-1.10. 2023;

Nejhlubší bazén evropy - Deepspot, Polsko

Připravili jsme pro vás víkendové intenzivní hloubkové tréninky freedivingu v nejhlubším bazénu na světě! Přihlásit se můžete jak na Hloubkový kemp, na kurz pro začátečníky Freediver úrovně 1 nebo na Rozšíření bazénového kurzu, v případě, že jste již absolvovali Bazénový kurz.

Bazén je hluboký 45 m, takže prostoru pro vaše posuny bude dostatek :) Deepspot je moderní jedinečný bazén, kde můžete bezpečně potápět jen v plavkách ve vodě 32 až 34oC.

Připraven pro vás máme program na zdokonalení potápění na hloubkách a vyrovnávání tlaku. Zaměříme se společně na rozvoj vašich dovedností, individuálně probereme vaše představy a upravíme výukový program. Věnovat se vám budou certifikovaní instruktoři Ocean Devils. 

 

Pátek: v odpoledních příjezd, ubytování

Sobota: dopolední i odpolední blok ve vodě, teoretická lekce, praxe na bazénu

Neděle: dopolední blok ve vodě, maximálky, užívačka na atrakcích v bazénu, odpoledne odjezd domů

 

Program je orientační, teoretické lekce naplánujeme  společně po příjezdu :) Součástí Rozšíření bazénového kurzu a kurzu Freediver úrovně 1 je mezinárodně certifikovaný kurz a certifikace (v případě úspěšného absolvování)

 

Cena kurzu: 11 500,- Kč 

V ceně kurzu je ubytování s bohatou snídaní (krásný nadstandardní hotel), vstupy do bazénu, instruktorský servis a hloubkový kemp zaměřený na potápění na hloubkách. Máte-li zájem můžeme zajistit ubytování přímo na bazénu v podvodním hotelu - informujte se u Vendy :)

Vybavení: Jak už víte, máme kompletně vybavenou půjčovnu freedivingového vybavení, pokud potřebujete cokoli doplnit (půjčit/koupit), pište Vendy na vendy@freedive.cz. Každopádně do bazénu není povolený neopren ani olova a potápí se pouze v plavkách.

Doprava a ubytování: Doprava po vlastní ose - v případě zájmu zajistíme kontakty mezi účastníky pro možnost cestovat společně a podělit se o náklady na cestu. 

Místo konání: bazén Deepspot, adresa: Contact - Deepspot