Vaši instruktoři

Kurzy všech úrovní v Ocean Devils vás provedou zkušení instruktoři Petr Vala a Vendula Strachotová. Peťa i Vendy se freedivingu věnují již mnoho let a posledních pět let předávají lásku k potápění na nádech a své zkušenosti také studentům. 

Jejich kurzy již prošlo více jak 400 studentů, kteří se rádi vrací a rozvíjí se dál, ať už v rámci pokročilých úrovní freedivingových kurzů či Campů specializovaných na zdokonalení jednotlivých disciplín.

 

Více informací o vašich instruktorech najdete v následujících odkazech

Petr - profil instruktora

Vendy - profil instruktora

 


Kurzy freedivingu

Z naší nabídky kurzů freedivingu si vybere každý - začátečník i zkušený potápěč. Pro seznámení se s potápěním na nádech doporučujeme zvolit bazénový kurz, kde získáte potřebné teoretické znalosti a hlavně praktické dovednosti ve vodě jako základ pro další nádechové potápění. Zákaladní bazénové kurzy freedivingu probíhají v Brně. Zatoužíte-li po absolvování bazénového kurzu vyzkoušet si potápění na hloubkách, máte možnost bazénový kurz rozšířit o CWT/FIM. Pro začátek můžete zvolit i kurz Freediver úroveň 1, který navíc již obsahuje trénink na hloubkách s výjezdem na volnou vodu v ČR. V navazujícím kurzu Freediver úroveň 2 pak freediver posunuje své hranice jak v zádrži dechu, tak v hloubce, kterou zvládne potopit a současně s tím prohlubuje svoje teoretické znalosti. Kurz Freediver úroveň 3 je pak koncipován individuálně a je nejvyšší v nabízené řadě.

 

Bazénový kurz Úroveň 1 - rozšíření bazénového kurzu
 Úroveň 1Úroveň 2 
Úroveň 3

Pro již certifikované freedivery nabízíme možnost zůčastnit se tzv. Campů pro rozvoj v disciplínách nádechového potápění.

 DNF CampSTA CampDYN CampCWT/FIM Camp


Chcete kurz freedivingu darovat? Využijte našich dárkových poukazů!

Více info zde.